sobota, 21 czerwca 2014

Tutorial - Czapeczka Miś

Przedstawiam schematy do czapeczki, które opracowałam wykonując takie kompleciki.
Czapeczkę kiedyś podpatrzyłam na jakimś zdjęciu w necie, ale jako że sama musiałam rozpracować wzór do jej wykonania, to chętnie się nim podzielę.
Niech podobne czapeczki cieszą nie tylko moje oczy.

Schemat pasuje na czapeczkę dla dziecka 1-2 letniego
Szydełko 3.5 oraz 4.0 lub 5.0
Ja użyłam włóczki Mimoza Natura 100g/330m dla kompletów brązowo - beżowych
oraz Elian klasik 50g/125m dla kompletu niebiesko - kremowegoJeśli skorzystasz z moich schematów, proszę wspomnij o tym pokazując własną pracę. I będzie mi miło, jeśli pokażesz mi efekty :-)

5 komentarzy:

 1. Świetny blog - pełen inspiracji :) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam jestem jedną z organizatorek akcji zbierania pieniędzy dla Julki Piskorskiej, która urodziła się z wadą nóżek - nie ma kości strzałkowych, skokowych i piętowych ( więcej informacji tutaj: https://www.facebook.com/events/1408317332768214/?source=1) i chciałam się zapytać czy zechciałaby Pani przekazać na licytację jedno ze swoich dzieł. Proszę o odpowiedź. Wygląda to organizacyjnie tak, że wysyła mi Pani na maila daria.krys@onet.pl zdjęcie przedmiotu podaje opis, określa cenę minimalną i oraz zaznacza, kto ponosi koszty wysyłki - może licytujący. Ja dodaję wg kolejności na stronę wydarzenia - link wyżej, wysyła Pani towar do osoby, która zwycięży i wpłaci pieniądze. Jeśli nie jest Pani zainteresowana to proszę chociaż dołączyć do wydarzenia i jej udostępnić, zaprosić znajomych. Dziękuję i pozdrawiam. Daria

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam
   Chętnie dołączę do tak wspaniałej akcji :-)

   Usuń
 3. Pięknie Aniu ;)

  OdpowiedzUsuń